Atkreipkite dėmesį:

DMK International neleidžia parduoti DMK produktų internete. Rekomenduojame apsilankyti artimiausioje DMK klinikoje ir sertifikuotas specialistas Jums parinks Jūsų odai tinkamus produktus.

Mūsų svetainėje pateikiami produktai rodo, kokie produktai yra prieinami tačiau nėra parduodami internetu. Jei norite įsigyti šių produktų, kreipkitės į artimiausią kliniką.

Kur galima rasti? 

Žodynas
Transdermalinis – tai procesas, kurio metu, priemonės skverbiasi pro odą į gilesnius sluoksnius ir užpildo tuščias ertmes, taip papildant arba atstatant prarastas maitinamąsias medžiagas.
 
Paramedicininis – įprastos kosmetinės procedūros ir kosmetinės  priemonės dažniausiai veikia tik ant odos, paramedicininės procedūros – leidžia įvertinti odos funkcijas ir jas reguliuoti – esant disfunkcijai ir pakeisti odos būklės išvaizdą kardinaliai.
Jeigu Jūs galvojate, jog Jūsų odos „gamykla“ dirba per lėtai (priešlakinis senėjimas) arba per greitai (aknė) – tai jūs įžvelgiate tik pasekmę, o mes įveikiame pasekmių priežastis ir jas koreguojame.