Pirmiausia, kai farmaceutinės kilmės priemonės dirbančios su oda, o ne veikiančios ant jos. 

DMK pirmieji ir vieninteliai pasaulyje taiko fermento „mesendžerio–siuntėjo“ (messenger) sistemą, kuri stimuliuoja ir veikia net bazaliniame odos sluoksnyje, kuriame gaminasi naujos ląstelės, t.y. šis sluoksnis jungiasi su derma, kurioje yra kolageno bei elastino skaidulos. 

Fermentai – tai gyvas „mechanizmas“, kuris reguliuoja organizmo gyvybinius procesus. Jungdamiesi su mineralais – atlieka antioksidancinį poveikį: šalina šlakus, toksinus, laisvuosius radikalus,  bei suragėjusias ląsteles.

Procedūros su fermentais stimuliuoja trapius kapiliarus, pagrindinius veido raumenis atlieka limfodrenažą. DMK naudoja aktyvius ingredientus, kuriuos mūsų oda atpažįsta ir priima, todėl alerginė reakcija galima: 1 atvejis iš 500 pacientų.
Užsisakyti naujienlaiškį

 Visa informacija esanti tinklapyje yra autorinė nuosavybė, tad kopijuoti, be administratorių leidimo, draudžiama. Nuklydimas nuo rekomenduotino įspėjimo gali priversti imtis teisinių veiksmų. Prašau, susisiekti dėl detalesnės informacijos ir rasime sprendimą, kaip galime bendradarbiauti ! 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now